fbpx

Yaz Spor Okulu

2022 İSTANBUL MARMARA YAZ SPOR OKULLARI

Dönemler ve tarihleri aşağıda yazılıdır. Yaz okulumuzun sizler için en önemli avantajlarından biri, dönemle sınırlı kalmadan ve başlangıç-bitiş tarihleri arasında ,haftalardan oluşan bölümlerin istenilen şekilde, kendi tatil planınıza göre kayıt yapılabilmesidir. İstanbul Marmara Yaz Spor Okulu 20 Haziran - 26 Ağustos tarihleri arasında 9 haftalık dönemden oluşmaktadır.

DÖNEMLER TARİHLER
1. DÖNEM 20 HAZİRAN - 8 TEMMUZ 2022
2. DÖNEM 18 TEMMUZ - 5 AĞUSTOS 2022
3. DÖNEM 8 - 26 AĞUSTOS 2022

BRANŞLARIMIZ


BASKETBOL | VOLEYBOL | FUTBOL | TENİS | YÜZME | CİMNASTİK | SATRANÇ | AKIL OYUNLARI | İNGİLİZCE YARATICI DRAMA | KODLAMA


YAŞ GRUPLARI


2022 Yılı Yaz Okulumuzda 2018-2010 doğumlu öğrencilere yer verilecektir. Öğrenciler yeterli kayıt olması halinde tamamen kendi yaşıtları ile, mümkün olmaması halinde bir büyük veya bir küçük yaş grubuyla birlikte gruplandırılarak, yaz okulu programında bulunan etkinliklere grup olarak katılmaktadırlar.

EĞİTMENLERİMİZ VE EĞİTİMLERİMİZ

Yaz okulumuzda görev personelimiz kendi branşında eğitimini tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz, ilgi ve yeteneklerini değerlendiren, güven, samimiyet, motivasyon ve takım ruhunu ön planda tutan yaş gruplarına göre öğrenme ve gelişimi eğlenceyle destekleyebilen, koordinatörler,uzman eğitmenler ve yardımcı personellerden oluşmaktadır.

İstanbul Marmara Yaz Spor okulu öğrencilerimiz Basketbol, Yüzme, Cimnastik, Tenis, Futbol, Kodlama, Akıl Oyunları, Satranç, İngilizce Yaratıcı Drama ve Sportif Oyunlar derslerini branş eğitmenleri eşliğinde yapmaktadır. İstanbul Marmara Yaz Spor okulunda dersler esnasında öğrencilerimizin ihtiyaçları ve öz bakım becerileri konusunda yardımcı olmak üzere grup liderleri, ayrıca yüzme derslerinde öğrencilerimizin kıyafetlerini değiştirme, saçlarını kurutma vb. ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olarak grup sayısına bağlı olmak üzere yardımcı bayan eğitmenler bulunmaktadır.

BESLENME VE ULAŞIM


İstanbul Marmara Yaz Spor Okulumuzda, öğrencilerimize yemeklerinde personelimiz eşlik etmekte, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Öğrencilerimizin tesislerimize ve tesislerimizden evlerine ulaşımı yaz okulu servisleri tarafından sağlanabilmekte veya velilerimiz kendi imkânları ile ulaşım sağlayabilmektedir. Servis hizmeti, okul servis taşımacılığı hizmeti veren firma tarafından sağlanmaktadır. Yaz okulu süresince firma tarafından Okulumuzda görevlendirilen servis sorumlusu velilerimize kayıt işlemleri, bilgilendirme ve ulaşım ile ilgili her konuda destek vermektedir. Servisler, saat 09.00 itibariyle tesisimize gelmekte ve akşam 17.00’da tesisimizden çıkış yapmaktadır. Öğrencilerini kendileri bırakıp almak isteyen velilerimiz, saat 08.00’den itibaren tesiste görevli personelimize öğrencisini teslim edebilmekte, saat 18.00’a kadar öğrencimizi personelimizden teslim alabilmektedir.BİZE ULAŞIN