Yaz Spor Okulu

2021 İSTANBUL MARMARA YAZ SPOR OKULLARI

Üsküdar İlçesi Koşuyolu semtinde bulunan Özel Asfa Koleji’nde yapılacak yaz okulu faaliyetlerimiz 5 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak, 3 Eylül 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Dönemler ve tarihleri aşağıda yazılıdır. Yaz okulumuzun sizler için en önemli avantajlarından biri, dönemle sınırlı kalmadan ve başlangıç-bitiş tarihleri arasında ,haftalardan oluşan bölümlerin istenilen şekilde, kendi tatil planınıza göre satın alınabilmesidir. Marmara Yaz Spor Okulu 5 Temmuz - 3 Eylül tarihleri arasında 8 haftalık dönemden oluşmaktadır.

HAFTALAR TARİHLER
1. HAFTA 5 - 9 TEMMUZ 2021
2. HAFTA 12 - 16 TEMMUZ 2021
3. HAFTA 26 - 30 TEMMUZ 2021
4. HAFTA 2 - 6 AĞUSTOS 2021
5. HAFTA 9 - 14 AĞUSTOS 2021
6. HAFTA 16 - 20 AĞUSTOS 2021
7. HAFTA 23 - 27 AĞUSTOS 2021
8. HAFTA 30 AĞUSTOS - 3 EYLÜL 2021

BRANŞLARIMIZ


BASKETBOL | VOLEYBOL | FUTBOL | CİMNASTİK | YARATICI DRAMA | SATRANÇ | BADMİNTON | OKÇULUK | MASA TENİSİ | DEĞERLER EĞİTİMİ


YAŞ GRUPLARI


2021 Yılı Yaz Okulumuzda 2017-2009 doğumlu öğrencilere yer verilecektir. Öğrenciler yeterli kayıt olması halinde tamamen kendi yaşıtları ile, mümkün olmaması halinde bir büyük veya bir küçük yaş grubuyla birlikte gruplandırılarak, yaz okulu programında bulunan etkinliklere grup olarak katılmaktadırlar.

EĞİTMENLERİMİZ VE EĞİTİMLERİMİZ

Yaz okulumuzda görev personelimiz kendi branşında eğitimini tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz, ilgi ve yeteneklerini değerlendiren, güven, samimiyet, motivasyon ve takım ruhunu ön planda tutan yaş gruplarına göre öğrenme ve gelişimi eğlenceyle destekleyebilen, koordinatörler,uzman eğitmenler ve yardımcı personellerden oluşmaktadır.

Marmara Yaz Spor okulu öğrencilerimiz Basketbol, Yüzme, Cimnastik, Masa Tenisi, Okçuluk, Futbol, Badminton,Yaratıcı Drama ve Sportif Oyunlar derslerini branş eğitmenleri eşliğinde yapmaktadır. Marmara Yaz Spor okulunda dersler esnasında öğrencilerimizin ihtiyaçları ve öz bakım becerileri konusunda yardımcı olmak üzere grup liderleri, ayrıca yüzme derslerinde öğrencilerimizin kıyafetlerini değiştirme, saçlarını kurutma vb. ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olarak grup sayısına bağlı olmak üzere yardımcı bayan eğitmenler bulunmaktadır.

BESLENME VE ULAŞIM


Marmara Yaz Spor Okulumuzda, Özel Asfa Koleji Okulunun yemek hizmetini sağlayan Yemekşah firması ile çalışmaktayız. Öğrencilerimize yemeklerinde personelimiz eşlik etmekte, 4 çeşit öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Öğrencilerimizin tesislerimize ve tesislerimizden evlerine ulaşımı yaz okulu servisleri tarafından sağlanabilmekte veya velilerimiz kendi imkânları ile ulaşım sağlayabilmektedir. Servis hizmeti, Özel Asfa Koleji okul servis taşımacılığı hizmeti veren Seyran Turizm Servis Firması tarafından sağlanmaktadır. Yaz okulu süresince firma tarafından Okulumuzda görevlendirilen servis sorumlusu velilerimize kayıt işlemleri, bilgilendirme ve ulaşım ile ilgili her konuda destek vermektedir. Servisler, saat 09.00 itibariyle tesisimize gelmekte ve akşam 17.00’da tesisimizden çıkış yapmaktadır. Öğrencilerini kendileri bırakıp almak isteyen velilerimiz, saat 08.00’den itibaren tesiste görevli personelimize öğrencisini teslim edebilmekte, saat 18.00’a kadar öğrencimizi personelimizden teslim alabilmektedir.BİZE ULAŞIN