fbpx

Ekibimiz

DENEYİMLİ ANTRENÖR EKİBİMİZLE TANIŞIN…

İstanbul Marmara Spor Okulları’nda aktif olarak görev yapan antrenörlerimizi bu sayfada bulabilirsiniz.

İSTANBUL MARMARA SPOR OKULLARI KURUCUSU


Savaş Karakaş
Kurucu

1989, İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunudur. 03 Ağustos 2014 tarihinde, Arezu Sultanadeh Germi ile evlenmiştir. 03.03.2018 tarihinde Nefes isminde bir kız çocuğu babası olmuştur. Basketbol kariyerine T.C. Maltepe Üniversitesi Marmara Kolejinde başlamış ve Galatasaray S.K.’de sonlandırarak bilgi ve becerilerini paylaşmak için antrenörlük kariyerine başlamıştır. B Kategori antrenör belgesine sahiptir. Şu anda İstanbul Marmara Spor Kulübü ve Kadıköy Marmara Spor Kulübü Başkanı, Üsküdar Marmara Spor Kulübü ve Kartal Marmara Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve İstanbul Marmara Spor Okulları genel koordinatörlük görevlerine devam etmektedir.

İSTANBUL MARMARA ÜSKÜDAR ŞUBESİ


Mehmetcan Yılmaz
Basketbol - Baş Antrenör
Furkat Ergeshov
Voleybol - Baş Antrenör
Berkay Alemdar
Basketbol - Yardımcı Antrenör
Ocak 1999 İzmit doğumludur. İstanbul Gedik Üniversitesi Spor Yöneticiliği 2. Sınıf öğrencisidir. İstanbul Marmara Spor Kulübünde ( 2011-2017) ve İstanbul Gedik Üniversitesinde (Aktif) oyuncudur. Kariyerine basketbol antrenörü olarak devam etmektedir.

İSTANBUL MARMARA KOZYATAĞI ŞUBESİ


Yaren Gürkan
Şube Koordinatörü

9 şubat 1999 doğumludur. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu antrenörlük eğitimine devam etmektedir. Tofaş Basketbol, Yenişehir Emek, Yeditepe, Global Basketbol Spor Kulüplerinde oynamıştır. E kademe antrenör belgesine sahiptir. 2017 yılında marmara bünyesinde antrenör olarak çalışmaya başlamış, şimdi ise Kozyatağı şube koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.

Murat Tozlu
Basketbol - Baş Antrenör
Ekim 1993 doğumludur. Gedik Üniversitesi spor bilimleri fakültesi Beden eğitim öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisidir. Temel basketbol altyapısını Yeşil Giresun Belediye spor kulübünde alan Murat tozlu daha sonrasında  Üsküdar basketbol Ve Saray belediyede devam etmiştir. Şu an hala aktif olarak üniversitede Ligi'nde Gedik Üniversitesi forması giymektedir. 2014-2015 sezonundan itibaren Marmara spor okullarında basketbol antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.
Arda Unul
Cimnastik - Baş Antrenör
Cem Akan
Basketbol - Yardımcı Antrenör

İSTANBUL MARMARA KARTAL ŞUBESİ


Onurcan Ertan
Şube Koordinatörü
Hakkı Korur Ölmez
Basketbol - Baş Antrenör
1990, İstanbul doğumludur. Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu mezunudur. 29 Ağustos 2020 tarihinde, Dilara Özyurt ile evlenmiştir. Basketbol altyapı oyunculuk kariyeri Tekelspor Kulübünde başlamış ve Marmara Koleji Spor Kulübünde sonlandırmıştır, 2 yıldır İstek Vakfı Corporate Basketball League Takımında oyunculuğa devam etmektedir. C Kademe antrenörlük belgesine sahiptir, 2008 yılında başladığı antrenörlük kariyerinde sırasıyla TMOK 5 yıl, Fenerbahçe Kartal Basketbol Okulu 6 yıl, Potanın Kartalları Sk 1 Yıl ve Kemah Spor Kulübü A Takımı 1 yıl olarak görev almıştır. Şuanda Kartal Marmara Basketbol Okulu ve İstek Uluğbey Özel Okullarında Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev almaktadır.
Enes Badur
Basketbol - Baş Antrenör
30 Nisan 1996 Maltepe İstanbul doğumludur. İlk önce Marmara Üniversitesi Kontrol Ve Otomasyon Teknolojilerinden mezunu olup, Şuanda  Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümü öğrencisidir. Basketbola Tekelsporda başlayıp, 2015-2018 yılları arasında Kartal Fenerbahçe spor okullarında ve İstanbul kartal gençlik spor kulübünde yardımcı antrenörlük yapmıştır. 2018-2019 sezonunda ise Potanın kartalları spor kulübünde yardımcı antrenörlük yapıp Tbf U16C liginde ikincilik başarısı elde etmiştir. 2019-2020 sezonunda ise Marmara Asfa şubesinde baş atrenörlük görevinde devam etmektedir.
Funda Kartal
Voleybol - Baş Antrenör
1998 İstanbul doğumludur. İstanbul Prof. Faik Somer Spor Lisesi ve İstanbul Gelişim Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünden mezun olmuştur. Spor hayatına Sancaktepe Gençlik Spor Kulübü’nde voleybol branşında başlamış olup; Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nde ve Marmara Spor kulübü voleybol baş antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.